Jau dabar peržiūrėję video, nustebsite kokios mūsų siūlomų stiprintuvų komplektų techninės galimybės. Pateikiame pilną (nekarpytą) testavimo video.


Parduodamas naujas Signal King 3600000n 54Mbps aukšto galingumo ir ilgo veikimo nuotolio bevielio tinklo adapteris skirtas WiFi prisijungimui prie toli esančių interneto taškų ir palaikantis slaptažodžių patikimumo testavimo funkciją (kodo nulaužimą). Adapteris komplektuojamas su nusukama 10 dBi visakrypte (omni - 360 laipsnių spinduliu veikiančia) antena (100% originali SIGNAL KING prekė, pilnas komplektas, su WiFi "kodo laužimo" programa, instrukcija ir dėžute). Komplekte taipogi rasite adapterio tvirtinimo detalę, kurios pagalba bus galima bevielio ryšio adapterį pritvirtinti prie nešiojamo kompiuterio nugarinės dalies, ko pasekoje juo bus patogiau naudotis.

Signal King 3600000n, 2000 mW WiFi adapteris skirtas prisijungti prie atvirų ir užkoduotų bevielių WiFi tinklų iš kelių kilometrų atstumo (naudojant kryptines antenas: iki 10 km), su šio tipo komplektais galima atkoduoti WEP ir WPA tinklus - diskas su programa komplekte.

Pirkėjui pageidaujant, įrašome WiFi (bevielio ryšio) atkodavimo programą į USB flash atmintinę (tai gali būti reikalinga netbook'u savininkams, kurie neturi CD/DVD ROM įrenginių).

Signal King 3600000n 2000mW ilgo veikimo nuotolio bevielis USB adapteris palaiko Win98/SE/ME/2000/XP/Vista/Win7/MacOS/Linux operacines sistemas, o taip pat NDS & PSP X-link konsoles. Adapterio viduje yra Ralink RT3070 2000mW galingumo mikrolustas (angl. chipset), kurio maksimali galia yra 2000mW arba ~23dBm stiprinimo ekvivalentas (viso komplekto su antena stiprinimo galia: 49 dBm), kas leidžia įprastomis miesto sąlygomis naudotis internetu esant ~ 3km spinduliu nuo prieigos taško (angl. router'io), ir ~ 3-6 km kaimo sąlygomis (kur radijo eteris "švaresnis"). Veikimo atstumas gali būti net didesnis, jeigu prieigos taškas naudoja kryptinę WiFi anteną, kuri tiksliai nukreipta į Signal King 3600000n USB adapterio antenos pusę.

Adapterio mikroschemų rinkinys (angl. chipset) palaiko Wireless N, B ir G protokolus (visi įmanomi naudojami protokolai bevielio ryšio prieeigos taškuose) ir gali veikti iki 54Mbps greičiu. Visi adapteriai parduodami su pasaulinėmis garantijomis, t.y prekes nusipirkus iš mūsų nesvarbu kurioje šalyje naudosit bevielio ryšio stiprintuvą - adapterį, jam sugedus įrenginį pakeisime nauju.

Naudojant Signal King 3600000n USB-2000mW aukšto galingumo, ilgo veikimo nuotolio WiFi adapterį (bevielio ryšio stiprintuvą) lengvai galima prisijungti prie prekybos centrų, kavinių, degalinių, įmonių, kitų gyventojų ir t.t. internetinių ir lokalių bevielio ryšio tinklų, ir naudotis greitu (iki 54Mbps) internetu NEMOKANT NEI VIENO CENTO.

Pateikiame pilną, nekarpyta wifi tinklų slaptažodžių saugumo patikrinimo video:

Kaip jau minejome, Signal King 3600000n USB-2000MW adapteris puikiai tinka bevielių (wireless) tinklų patikrai ir jų slaptažodžių nustatymui, galima nulaužti WEP užkoduotą tinklą mažiau kaip per 5 minutes! Į komplektą įeina Linux Wireless saugumo spragų testavimo distribucija, kurios pagalba tikrinate savo ar įmonių WiFi kodo patikimumą. Naudotis distribucija labai paprasta - jeigu reikia, PARODOME ir PAAIŠKINAME pirkėjui kaip tai daroma.

Signal King 3600000n USB-2000mW adapteris pravers užsienyje dirbantiems ar dažnai keliaujantiems žmoniems, vienkiemių, sodybų, didmiesčių ir mažų miestelių  gyventojams, taksistams, tolimųjų reisų vairuotojams, jūrininkams ir visiems kitiems, kam reikia greito, patikimo ir nemokamo interneto!

Adapterio Wifi Signal King 3600000n pagrindinės savybes:

Greitis iki 54Mbps, palaikoma MIMO technologija (Multiple Input Multiple Output);

RALINK RT3070 mikrolustų rinkinys (pilnai palaiko 802.11b/g/n);

2,4GHz radijo bangų diapazonas;

Aukštas -96dBi jautrumas (High-Sesitivity);

Aukštas galingumas (min galia 100mW, MAX GALIA 2000mW) (High-Power);

Viena nusukama 10dBi antena (RP-SMA jungtis) - lengvai pakeiciama i galingesnę;

Plug-and-Play veikimas - tinka senesniems, taip pat ir naujausiems kompiuteriams, kadangi palaiko USB 3.0/2.0/1.x sąsajas;

Stabilus ir greitas 54Mbps WiFi rišys;

Paprasta ir greita tvarkyklių (angl. drivers) instaliacija iš kompaktinio disko;

Veikimo spindulys su 10dBi antena - iki 3000 metrų atviroje erdvėje (veikimo atstumas smarkiai priklauso nuo aplinkos);

Veikia su Wireless MultiMedia (WMM) QoS technologija;

Palaiko visus įmanomus WiFi apsaugos standartus ir tinklo kodavimo technologijas - WEP, WPA, WPA2 (PSK/TKIP/AES);

Veikia su Windows 98/SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8, Linux, MacOS operacinemis sistemomis, taip pat su NDS ir PSP X-Link konsolemis;

Adapterio spalva - juoda/pilka (žr. nuotraukas);

Į komplektą įeina:

1. Signal King 3600000n USB-2000mW adapteris;

2. 10dBi visakryptė antena;

3. ~1,2m ilgio USB kabelis;

4. CD diskas su tvarkyklėmis (angl. drivers);

5. CD diskas su WiFi-hacking programa;

6. WiFi-laužymo 8 žingsniu instrukcija anglų kalba;

7. Adapterio tvirtinimo detalė;

8. Adapterio originali dežutė.


Teikiame konsultacijas WiFi tinklų saugumo ir pritaikymo klausimais. Padedame išsirinktį optimalų sprendimą nemokamo ar savo WiFi interneto naudojimui.

Signal King 3600000n USB-2000mW adapteris yra Kaune (išsamūs mūsų kontaktai čia). Pristatymas jums iki durų (su kurjeriu) Lietuvoje tekainuoja 16 Lt.

 

Kaina tik 159 Lt su PVM

Pristymas visoje Lietuvoje 16 Lt

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas Geras